Kancelaria Adwokacka
Jerzy Jama

Kancelaria Adwokacka Jerzego Jamy w Leżajsku świadczy usługi z zakresu różnych dziedzin prawa. Prowadzimy obsługę klientów w sprawach dotyczących obrotu gospodarczego obrotu papierami wartościowymi, spółek prawa handlowego a także w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych i opiekuńczych.

Poza stałą obsługą prawną kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych polegające na prowadzeniu poszczególnych spraw zarówno w sporach pozasądowych jak i tych, w których klienci zamierzają bądź wstąpili już na drogę sądową.

Adwokaci w naszej kancelarii zajmują się również prowadzeniem spraw karnych zarówno w postępowaniu przygotowawczym jak i przed sądami.

Oferujemy swoim Klientom kompleksowy zakres pomocy prawnej i najwyższe standardy świadczenia usług. Wiedza merytoryczna, kompetencje i doświadczenie zespołu oraz skuteczność w działaniu sprawiają, że realizujemy zarówno złożone projekty zlecane przez duże, publiczne i podmioty gospodarcze, jak również rozwiązujemy wszelkie problemy Klientów indywidualnych.

© 2011 Kancelaria Adwokacka Jerzy Jama, ul. Rynek 18 lok. 3, 37-300 Leżajsk